head-2

پنل دسترسی سریع تور آسیا

  • 1

تور ساموییRSS

Add your listing here

  • معرفی

  • شرایط ویزا

  • اماکن دیدنی

  • دانستنیها

 

معرفی

 

جزیره سامویی یکی از زیباترین نقاط تایلند و ناحیه ای بکر و گرمسیر با سواحل شنی سفید و آبهای درخشان خلیج تایلند است. سامویی، جدیدترین جزیره ایی است که مقصد گردشگران تایلند شده و علاوه بر آن در جهان نیز به استراحتگاهی آرام و زیبا شناخته شده است.سامویی، سومین جزیره بزرگ تایلند با مساحت 228 کیلومترمربع است و حدود 50هزار نفر جمعیت دارد. این جزیره در سال های اخیر با صنعت گردشگری بسیار رونق گرفته و وجود فرودگاهی بین المللی ، دسترسی به آن را میسر ساخته است.

 

شرایط ویزا

 

ویزای توریستی کشور تایلند برای افرادی که به قصد گردشگری وارد این کشور پادشاهی می‌شوند، صادر می‌گردد. مدت اعتبار ویزای توریستی، سه ماه پس از صدور است و می‌توانید به مدت ٣٠ یا ٦٠ روز در تایلند اقامت داشته باشید، از اماکن توریستی دیدن کنید و به اندازه‌ی مجاز گمرکی – یعنی ٣٠کیلوگرم- اجناس مورد نظر خود را بخرید. برای درخواست روادید توریستی، حضور متقاضی الزامی نیست و وقتی برای مصاحبه تعیین نمی‌شود؛ ( در مورد روادید تجاری یا روادید بلندمدت، مقررات متفاوت است و حضور متقاضی به منظور مصاحبه ضروری است

 

 

اماکن دیدنی

 

مجسمه بودا بزرگ

این مجسمه بزرگ بودا در جزیره سامویی واقع شده است و یکی از زیباترین جاذبه های این جزیره دست نخورده بشمار می آید.صخره های پدر بزرگ و مادر بزرگ یکی از مکان های دیدنی و جالب جزیره سامویی به شمار می آیند.

دانستنیها

 

-

-

 

وضعیت  تور جدید
آژانس مجری  
مبدأ  تهران
مقصد  سامویی
مدت اقامت  تور هفت شب - هشت روز
نوع سفر  هوایی
هواپیمایی پرواز  هواپیمایی ماهان
تاریخ رفت  8 خرداد تا 16 خرداد
محدوده قیمت  
قیمت حداقل  2,800,000
تلفن  44449196