head-2

پنل دسترسی سریع تور ترکیه

  • 1
  • icon معرفی استانبول
  • icon شرایط ویزا
  • icon اماکن دیدنی
  • icon دانستنی ها

استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی وهمچنین تفریحی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند .نکته مهم استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان شهر فرهنگی قاره اروپا برای سال ۲۰۱۰ میلادی انتخاب شده‌است.

لازم است هموطنان عزیز در هنگام ورود به مبادی مرزی کشور ترکیه، دقت نمایند تا گذرنامه آنان ممهور به مهر ورود آن کشور شده باشد، لازم به ذکر است حتی در صورت سهل انگاری پلیس مرزی ترکیه، صاحب گذرنامه از نظرمقامات ذی صلاح کشور ترکیه متهم به عبور غیرمجاز بوده، و عواقب این امر متوجه خود فرد خواهد بود

بیشتر مکان‌های عمومی برای شنا کردن در استانبول در باکرکوی ، کوجوک جکمجه سارییی و بوسفروس می‌باشند. در بیرون این شهر جزایر پرینسس دریای مرمر، سیلیوری و توزلا مانند کیلیوس و سیله در دریای سیاه وجود دارد. جزایر پرینسس، آدالاری، پرنس گروهی از جزایر دریای مرمر، جنوب کارتال و پندیک هستند. کاج و سبک نئوکلاسیک کاج سنگی و هنر عصر جدید روش عمارت‌های بزرگ تابستانی عصر عثمانی از قرن‌های نوزدهم و بیستم، کالسکه‌های اسبی و رستوران‌های ماهی یک هدف عمومی را تشکیل می‌دهند. آن‌ها می‌توانند توسط معبر قایق‌ها و معبرهای پر سرعت دنیز اوتوبوسو از امینونو و کارتال برسند. ۹ جزیره، در ۴ منطقه قرار گرفته‌است. سیله یک منطقه و پناهگاه ساحلی ساخته شده و مشهور ترکیه در دریای سیاه، در ۵۰ کیلومتری شهر استانبول است

مغازه دارهای استانبول، با عقیده ای نادرواستثنا، کالا هایشان را به دو قیمت می فروختند: قیمتی میلی برای مسافران خارجی و قیمتی ثابت برای مردم شهر. اگر شما مسافر باشید، هر بار یک کالای مشخص را باید به قیمتی بخرید که میل فرو شنده آن را تعیین می کند . این امر اغلب ذهن مسافران را به سه امر و نسبت آنها با هم مشغول می کند:اخلاق، انحطاط، توسعه. و پیداست که به هیچ نتیجه ای هم نمی رسند..

بانگ اذان را هر جای استانبول که باشی، به وقت نماز، می شنوی .درست به عکس تهران

  • icon معرفی ترکیه
  • icon شرایط ویزا
  • icon اماکن دیدنی
  • icon دانستنی ها

کشور ترکیه درجنوب شرقی قاره اروپا و شمال غربی قاره آسیا واقع شده است. این کشور دارای دو همسایه اروپائی و شش همسایه آسیایی است و با جمهوری اسلامی ایران حدود 454 کیلومتر مرز مشترک دارد.
پایتخت جمهوری ترکیه شهر آنکارا و از دیگر شهرهای مهم آن می توان استانبول، ازمیر، آدانا، بورسا، ارضروم، قونیه، آنتالیا، وان و آغری را نام برد.
استانبول شهر مهم تاریخی، فرهنگی و اقتصادی این کشور است که بخش مهم آن در قسمت اروپائی قرار گرفته و یکی از پرجاذبه و زیباترین شهرهای توریستی ترکیه بشمار می آید.
جمهوری ترکیه حدودا 72 میلیون نفر جمعیت داشته و حداکثر آنان شهر نشین می باشند.
زبان رسمی مردم این کشور ترکی است و تفاوت اندکی با زبان آذری دارد.

لازم است هموطنان عزیز در هنگام ورود به مبادی مرزی کشور ترکیه، دقت نمایند تا گذرنامه آنان ممهور به مهر ورود آن کشور شده باشد، لازم به ذکر است حتی در صورت سهل انگاری پلیس مرزی ترکیه، صاحب گذرنامه از نظرمقامات ذی صلاح کشور ترکیه متهم به عبور غیرمجاز بوده، و عواقب این امر متوجه خود فرد خواهد بود.

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسائل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد. تاکید می شود در صورت مسافرت از راه زمینی با تورها و اتوبوس های متعلق به شرکتهای معتبرمسافرت نموده و به توصیه های امنیتی توجه نمائید.

مسجد آبی استانبول

قصر توپکاپی

کلیسای مخروبه، منطقه آنی

حاجیه سوفیاپا

گالاتا

اولین کلیسای ساخت بشر یعنی کلیسای پطرس مقدس در انطاکیه است.

بابا نویل (عزیز نیکولاس) در ترکیه کنونی زندگی می کرده است.

کاتالهویوک در ترکیه، به‌عنوان قدیمی‌ترین سکنۀ شناخته شده بشر کشف شده است.

 در ترکیه شرقی کنونی، کشتی نوح بر کوه آرارت (اگری داگی) فرود آمد.

استانبول، بزرگترین شهر ترکیه، در دو قاره واقع است.

ترک‌ها قهوه را به‌ اروپا معرفی کردند.

گل لاله هلندی از ترکیه آمده است.

قبل از پیروزی عثمانیها این منطقه تحت حاکمیت روم شرقی بوده است.

اقتصاد ترکیه 16 قدرت اقتصادی شناخته شده است.

تور ترکیه - استانبول - آژانس مسافرتی امیدان پرواز

وضعیت   :   
تور جدید
آژانس مجری   :   
مبدأ   :   
تهران
مقصد   :   
استانبول
مدت اقامت   :   
تور دو شب - سه روز
نوع سفر   :   
هوایی
هواپیمایی پرواز   :   
ایران ایر
تاریخ رفت   :   
26 فروردین تا 6 خرداد
تاریخ برگشت   :   
-
فصل تور   :   
تور بهار
زمان تور ( ماه )   :   
تور فروردین
زمان تور (روز)   :   
26
مدارک مورد نیاز   :   
گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
محدوده قیمت   :   
قیمت حداقل   :   
860,000
تلفن   :   
021-44002020
خدمات آژانس   :   
ترانسفر فرودگاهی,گشت طبق برنامه سفر,بیمه مسافرتی,راهنمای فارسی زبان
کلید واژه تور   :   
تور , امیدان پرواز , تورهای آژانس مسافرتی امیدان پرواز , شرکت خدمات مسافرتی امیدان پرواز , تور ترکیه , تور استانبول , تور کشور ترکیه , تور شهر استانبول , تور ترکیه استانبول , کشور ترکیه , شهر استانبول , تور ارزان استانبول , قیمت تور استانبول , تور استانبول ترکیه , هزینه تور استانبول , هزینه تور ترکیه , تورهای استانبول , تورهای ترکیه , تورهای ارزان استانبول , تور مسافرتی استانبول , تور استانبول ارزان , هتل , هتل استانبول , هتل ترکیه , بلیط ترکیه , بلیط استانبول , ویزای ترکیه , ویزا , چارتر , چارتر ترکیه , چارتر استانبول
User

امیدان پرواز

            
تلفن : 44002020آدرس : " \t\u062a\u0647\u0631\u0627\u0646 \u060c \u0641\u0644\u06a9\u0647 \u062f\u0648\u0645 \u0635\u0627\u062f\u0642\u06cc\u0647\u060c \u0627\u0628\u062a\u062f\u0627\u06cc \u0645\u062d\u0645\u062f \u0639\u0644\u06cc \u062c\u0646\u0627\u062d\u060c \u0645\u062c\u
فکس : 44058760خدمات آژانس : تور داخلی و خارجی -بلیط داخلی و خارجی - ویزا
سایت : www.omidanparvaz.comنام مدیر : آقای امید نیکوکار