head-2

پنل دسترسی سریع تور ترکیه

  • 1
  • icon معرفی کوش آداسی
  • icon شرایط ویزا
  • icon اماکن دیدنی
  • icon دانستنی ها

کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهر ستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است.

در گوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق وجود دارد. از بندر کوش آداسی در ماه های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود. این سفر ها در ماه های زمستان به صورت چارتر انجام می گیرد. در بندر کوش آداسی و در هر ساعت از روز ، تور های تفریحی با قایق های مسافر بری انجام میگیرد.
بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه است.

قایق های تفریحی مدرن که تورهای آبی را برگزار میکنند زیبایی خاصی به این بندر بخشیده اند.

لازم است هموطنان عزیز در هنگام ورود به مبادی مرزی کشور ترکیه، دقت نمایند تا گذرنامه آنان ممهور به مهر ورود آن کشور شده باشد، لازم به ذکر است حتی در صورت سهل انگاری پلیس مرزی ترکیه، صاحب گذرنامه از نظرمقامات ذی صلاح کشور ترکیه متهم به عبور غیرمجاز بوده، و عواقب این امر متوجه خود فرد خواهد بود.

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسائل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد. تاکید می شود در صورت مسافرت از راه زمینی با تورها و اتوبوس های متعلق به شرکتهای معتبرمسافرت نموده و به توصیه های امنیتی توجه نمائید

در کوش آداسی می توان با کشتی به جزایری که در حاشیه آن است و فاصله آن تا ساحل بسیار کم است سفر کرد و از آب دریای مدیترانه در یک روز لذت برد.در شهر می توان جیپ کرایه کرد و به مناطق اطراف سفر کرد.
یکی از بزرگترین پارکهای آبی اروپا با نام آدالند در شهر كوش آداسی می باشد.توصیه می شود حتماً رافتینگ در پارک آبی آدالند را تجربه کنید. در ساحل و پلاژ آن می توان اسب کرایه کرد و با اسب می توان به داخل دریا رفت.

شهر کوش آداسی زمستانهایی معتدل و بارانی و تابستانهایی گرم و خشک دارد. لیکن نسیم بعد از ظهری در تابستان ها، کمی از شدت گرما می کاهد.

از طریق جاده زمینی و مسیر دریایی می توان به کوش آداسی رفت و آمد نمود.

مسیر هوایی : نزدیکترین فرودگاه به کوش آداسی، فرودگاه ازمیر است.

  • icon معرفی ترکیه
  • icon شرایط ویزا
  • icon اماکن دیدنی
  • icon دانستنی ها

کشور ترکیه درجنوب شرقی قاره اروپا و شمال غربی قاره آسیا واقع شده است. این کشور دارای دو همسایه اروپائی و شش همسایه آسیایی است و با جمهوری اسلامی ایران حدود 454 کیلومتر مرز مشترک دارد.
پایتخت جمهوری ترکیه شهر آنکارا و از دیگر شهرهای مهم آن می توان استانبول، ازمیر، آدانا، بورسا، ارضروم، قونیه، آنتالیا، وان و آغری را نام برد.
استانبول شهر مهم تاریخی، فرهنگی و اقتصادی این کشور است که بخش مهم آن در قسمت اروپائی قرار گرفته و یکی از پرجاذبه و زیباترین شهرهای توریستی ترکیه بشمار می آید.
جمهوری ترکیه حدودا 72 میلیون نفر جمعیت داشته و حداکثر آنان شهر نشین می باشند.
زبان رسمی مردم این کشور ترکی است و تفاوت اندکی با زبان آذری دارد.

لازم است هموطنان عزیز در هنگام ورود به مبادی مرزی کشور ترکیه، دقت نمایند تا گذرنامه آنان ممهور به مهر ورود آن کشور شده باشد، لازم به ذکر است حتی در صورت سهل انگاری پلیس مرزی ترکیه، صاحب گذرنامه از نظرمقامات ذی صلاح کشور ترکیه متهم به عبور غیرمجاز بوده، و عواقب این امر متوجه خود فرد خواهد بود.

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسائل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد. تاکید می شود در صورت مسافرت از راه زمینی با تورها و اتوبوس های متعلق به شرکتهای معتبرمسافرت نموده و به توصیه های امنیتی توجه نمائید.

مسجد آبی استانبول

قصر توپکاپی

کلیسای مخروبه، منطقه آنی

حاجیه سوفیاپا

گالاتا

اولین کلیسای ساخت بشر یعنی کلیسای پطرس مقدس در انطاکیه است.

بابا نویل (عزیز نیکولاس) در ترکیه کنونی زندگی می کرده است.

کاتالهویوک در ترکیه، به‌عنوان قدیمی‌ترین سکنۀ شناخته شده بشر کشف شده است.

 در ترکیه شرقی کنونی، کشتی نوح بر کوه آرارت (اگری داگی) فرود آمد.

استانبول، بزرگترین شهر ترکیه، در دو قاره واقع است.

ترک‌ها قهوه را به‌ اروپا معرفی کردند.

گل لاله هلندی از ترکیه آمده است.

قبل از پیروزی عثمانیها این منطقه تحت حاکمیت روم شرقی بوده است.

اقتصاد ترکیه 16 قدرت اقتصادی شناخته شده است.

تور ترکیه - کوش آداسی - آژانس ژوان شن سفید

وضعیت   :   
تور جدید
آژانس مجری   :   
مبدأ   :   
تهران
مقصد   :   
کوش آداسی
مدت اقامت   :   
تور شش شب - هفت روز
نوع سفر   :   
هوایی
هواپیمایی پرواز   :   
هواپیمایی آسمان
تاریخ رفت   :   
11 اردیبهشت تا 1 خرداد
تاریخ برگشت   :   
-
فصل تور   :   
تور بهار
زمان تور ( ماه )   :   
تور اردیبهشت
زمان تور (روز)   :   
11
مدارک مورد نیاز   :   
گذرنامه با حداقل 7ماه اعتبار
محدوده قیمت   :   
قیمت حداقل   :   
1,400,000
تلفن   :   
88757911-88522034
خدمات آژانس   :   
بلیط رفت و برگشت با پرواز ایرباس آسمان و وئینگ زاگرس+7 شب 8 روز اقامت در هتل+صبحانه،ناهار،شام،نوشیدنی-ترانسفر فرودگاهی+راهنمای فارسی زبان+بیمه+یک گشت شهری
کلید واژه تور   :   
تور , ژوان شن سفید , تورهای ژوان شن سفید , شرکت خدمات مسافرتی ژوان شن سفید , تور ترکیه , تور کوش آداسی , تور کشور ترکیه , تور شهر کوش آداسی , تور ترکیه کوش آداسی , کشور ترکیه , شهر کوش آداسی , تور ارزان کوش آداسی , قیمت تور کوش آداسی , تور کوش آداسی ترکیه , هزینه تور کوش آداسی , هزینه تور ترکیه , تورهای کوش آداسی , تورهای ترکیه , تورهای ارزان کوش آداسی , تور مسافرتی کوش آداسی , تور کوش آداسی ارزان , هتل , هتل کوش آداسی , هتل ترکیه , بلیط ترکیه , بلیط کوش آداسی , ویزای ترکیه , ویزا , چارتر , چارتر ترکیه , چارتر کوش آداسی
User

ژوان شن سفید

            
تلفن : 88757911- 88522034آدرس : نبش سهروردی شمالی (زیر پل سید خندان)-پلاک 829 واحد 1
فکس : خدمات آژانس : تور داخلی و خارجی -تور داخلی و خارجی
سایت : www.SheneSefid.comنام مدیر : جمال انصاری