head-2

پنل دسترسی سریع تور آسیا

  • 1

تور بانکوکRSS

Add your listing here

  • معرفی

  • شرایط ویزا

  • اماکن دیدنی

  • دانستنیها

 

معرفی

 

شهر بانکوک که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر جهان است، بین مردم تایلند و آشنایان دیگر با نام شهر فرشتگان خوانده می شود. این شهر یکی از بزرگترین شهرهای جهان و یکی از پر جنب و جوش ترین پایتخت های قاره آسیاست. بانکوک مانند بسیاری از شهرهای مدرن جهان، دارای آسمان خراش ها ، هتل های لوکس و مراکز خرید پیشرفته و مدرن و فرودگاه بین المللی بسیار مدرنی است که همه روزه پروازهای مستقیم بسیاری از پایتخت های آسیایی، استرالیا، کانادا، اروپا و آمریکا دارد.

.

شرایط ویزا

 

ویزای توریستی کشور تایلند برای افرادی که به قصد گردشگری وارد این کشور پادشاهی می‌شوند، صادر می‌گردد. مدت اعتبار ویزای توریستی، سه ماه پس از صدور است و می‌توانید به مدت ٣٠ یا ٦٠ روز در تایلند اقامت داشته باشید، از اماکن توریستی دیدن کنید و به اندازه‌ی مجاز گمرکی یعنی ٣٠کیلوگرم- اجناس مورد نظر خود را بخرید. برای درخواست روادید توریستی، حضور متقاضی الزامی نیست و وقتی برای مصاحبه تعیین نمی‌شود؛ ( در مورد روادید تجاری یا روادید بلندمدت، مقررات متفاوت است و حضور متقاضی به منظور مصاحبه ضروری است.

اماکن دیدنی

 

كتابخانه هاي باغ رز - بازار روی آب

دریم ورلد

مزرعه تمساح ها - شام در کشتی

باغ وحش

مبارزه بوکس اورانگوتان ها - کاخ پادشاهی

بودای زمردی

شهر سوخته آیوتایا - معبد وات رونگ خون

دانستنیها

 

قانون اول خرید : در زمان خرید از فروشندگان می توانید  برای ثبت قیمت خرید تقاضای بارکد نمائید  اما در صورت نبودن بارکد یا فاکتور می توانید با خنده و لبخند با فروشنده بر سر قیمت به توافق برسید زیرا این امر کاری عادی در تمام تایلند می باشد.

آب بنوشید : رعایت نکات بهداشتی و امنیت سلامت در هر سفر لازم و ضروری است بنابر این تایلند با وجود عاری بودن از هر گونه خطرات خاص و بیماریهای واگیر دار به زعم  رعایت  نکات بهداشتی توسط سازمان بهداشت این کشور از این نکته استثنا نیست.

مراقب کلاهبرداران باشید.

از گرفتن تور محلی دریغ نکنید : تورهای گردشگری در بانکوک و سایر شهرهای تایلند این کمک را به شما می کند که راحتتر امنتر و مرتب تر از نقاط دیدنی این کشور و یا شهر بازدید کنید.

همیشه کپی پاسپورت و همچنین کارت هتل خودرا همراه داشته باشید.