head-2

پنل دسترسی سریع تور آسیا

  • 1
  • icon معرفی کرابی
  • icon شرایط ویزا
  • icon اماکن دیدنی
  • icon دانستنی ها

جزیره کرابی یکی از پرجاذبه ترین مکان های جنوب تایلند می باشد. فاصله آن ازشهر بانکوک 814 کیلومتر و در 90 کیلومتری شرق جزیره پوکت قرار دارد. در ساحل غربی آن دریای آندامان قرار دارد و دارای جاذبه های طبیعی بیشمار مانند سواحل ماسه ای سفید، سواحل مرجانی، تعداد زیادی جزیره و غار می باشد.

ویزای توریستی کشور تایلند برای افرادی که به قصد گردشگری وارد این کشور پادشاهی می‌شوند، صادر می‌گردد. مدت اعتبار ویزای توریستی، سه ماه پس از صدور است و می‌توانید به مدت ٣٠ یا ٦٠ روز در تایلند اقامت داشته باشید، از اماکن توریستی دیدن کنید و به اندازه‌ی مجاز گمرکی – یعنی ٣٠کیلوگرم- اجناس مورد نظر خود را بخرید. برای درخواست روادید توریستی، حضور متقاضی الزامی نیست و وقتی برای مصاحبه تعیین نمی‌شود؛ در مورد روادید تجاری یا روادید بلندمدت، مقررات متفاوت است و حضور متقاضی به منظور مصاحبه ضروری است.

جزایر Phi Phi

ساحل آئو نانگ

 تپه ی Kanab Nam

گورستان حلزون (Susaan Hoi)

  معبد ببر

  معبد و موزه ی Klong Tom

  غار هوآلوک

کرابی دو فصل کاملا مشخص دارد که یکی گرم و دیگری سرد و بارانی است. فصل گرما ازماه ژانویه تا آوریل است و با فصل بارانی از می تا دسامبر دنبال می شود و معمولادر پایان روز باران می بارد. شدت باران در نواحی مختلف کشور تایلند بسیار متفاوت است. در جنوب تایلند (ماند کرابی، پوکت، سامویی)... بین ماه های اکتبر تا دسامبر باران می بارد که روزها آفتابی و عصرها بارانی است. برای کسانی که هوای نیمه آفتابی را دوست دارند و می خواهند هوایی نه چندان گرم را تجربه کنند، این زمان از سال بهترین زمان است. اما اکثر باران های سهمگین در ماه نوامبر اتفاق می افتد که گاهی تا سه روز متوالی فقط باران می بارد. شهر کرابی در شمال غربی ناحیه ی هوای موسمی است و دمای شهر بین 17 تا 38 درجه متغیر است. بهترین زمان سفر به شهر کرابی بین اواخر ماه نوامبر تا آوریل است که هوایی دلپذیر دارد.

تور کرابیRSS

Add your listing here